חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

לבני ה- 60+ שעדין צעירים ברוחם

שלום לכולם,

אני צחי, צעיר בנפשי, ילד בנשמתי, בוגר ברוחי ודל בכוחי

לאחר שסיימתי עוד פרק מרתק בחיי, החלטתי שבפרק הנוכחי, אני רוצה לחלוק אתכם את חוויותיי

סופרים מצטיינים בהעברת חוויות. כאשר הם כותבים על קיבוץ אתם יכולים הריח את ריח הפרות והחציר ולשמוע את רעש הטרקטור. כאשר הם מתארים דרקון או ארץ אגדית, בחלומכם בלילה תוכלו לחוות את מה שתיאר הסופר, לראות את הדרקון, לשמוע את נשיפותיו ולחוש את חום האש.

מעט הסרטים והאיורים שהיו בספרים של פעם רק סייעו לנו לפתח את הדמיון והחושים. גם אני אנסה לגרות אצלכם את כל החושים – לכן אמעיט בתמונות ובוידאו אולם אמסור מידע, כדי שתוכלו להחליט בעצמכם האם הביקור, הטעימה, החוויה בכללה מתאימה לכם.

לא אכתוב על טרקים של שלושה ימים בהרי ההימלאיה ולינה באוהלי סיירים. אשתף אתכם במה שעשיתי לאחר שהערכתי שיגרום לי הנאה (אחרת לא אלך לשם מלכתחילה)  ובכל מקרה אציין גם את הדברים הטובים יותר וגם את הטובים פחות.

היות ולכל אדם טעם משלו והעדפות משלו, אשתדל לא להיות שיפוטי

ככלל, הביקורים בכל המקומות היו על חשבוני וכל הנכתב באתר נכתב על פי מיטב שיפוטי. לא אעשה משהו תמורת תשלום אלא אם אציין זאת במפורש.

אשמח לקבל תגובות או ביקורת ממנה אוכל ללמוד ולשפר את הבלוג למען כולנו

Mail.misteright@gmail.com

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *