חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

יקב אבוהב
צפת

מרכז המבקרים של יקב אבוהב נמצא ברחוב אבוהב 1 בצפת עמד כבר מזמן על הכוונת שלי לאחר טעימת יין שהייתה באחת מחנויות היין באזור המרכז (התורכי – מקום שאותו אני מעריך ואוהב). היות ומרכז המבקרים פתוח בימי ששי בלבד (רצוי לוודא מראש כדי לוודא שהמרכז פתוח) תכננו טיול משפחתי לצפון כולל לינה כדי שנוכל להנות מיין טוב.

היקב עצמו (היצור) שהיה במקום עד לאחרונה עבר לכפר שמאי לצורכי הגדלת היצור מכאן שמי שמצפה לטייל בכרמים לא יוכל לעשות את זה בצפת.

הגענו עם וויז או גוגל מפס לא תביא אתכם למקום העצירה המיטבי שכן ההגעה מחייבת הליכה רגלית במעלה הכביש. נאמר בכללי כי אפשר להגיע עם הרכב עד לאזור מחלבת המאירי ברחוב קרן היסוד לעלות ברחוב יב וללכת ברחוב ארלוזורוב או בית יוסף עד שמגיעים לגרם מדרגות הנמצא לשמאל.. באתר היקב ממליצים לחנות בסימטת אבריטש – מומלץ לשמוע בקולם. שם בקצה המדרגות נמצא את מרכז המבקרים המשקיף אל נוף הרים יפה.

ניתן לטעום 4 יינות במחיר הוגן תוך ישיבה בפנים או בחוץ. במקרים מיוחדים ניתן לקיים במרכז אירוע קטן הכולל גם מזון.

לפני הטעימות מומלץ לעשות סיורון קצרצר במרתף היין העתיק של המקום שם מאוחסנים בקבוקי יין מתיישנים.

 

למי שרוצה להציע נישואים יש שם חדרון רומנטי שלדברי הבעלים פופולרי ביותר וניתן ללא עלות.

לצערי לא ראיתי שהמקום נגיש אך למי שבצפת שווה לבקר ולטעום.

ביקור ב: 11/2021

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *