חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

קצת עלי: יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי. אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.

מעולם לא פחדתי משינויים וחוויות חדשות, שלא לומר אוהב או מצפה, ומסלול חיי הבוגרים הוא דוגמה לכך, רב גוני עם הרבה תפניות חדות. איש צוות טכני, ניהול כח אדם, ניהול סיכוני ביטחון כולל ביטחון מידע פיזי וממוחשב, אבחון כח אדם, מניעת אבדן עסקי, הגנת פרטיות וגם פרק ניהול.

ניגנתי באקורדיון, גיטרה, אורגן, פסנתר ועכשיו סקסופון.

בין לבין כתבתי ספר חדשני בנושא תורת ניהול סיכונים המסביר כיצד אפשר לנהל כל סיכון, טוב יותר "תורת האבטחה 773".

אני מתעניין בהרבה דברים, אוהב לחוות דברים רבים ושונים ומרגיש לגמרי מוכן לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע – ולשתף אחרים ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי.

העובדה שאני לא בעל מקצוע בתחומי הקולינריה היין או המלונאות, דווקא היא מאפשרת לי לחוות את המכלול, למצוא ולציין גם את הדברים שמשאירים את התחושה הטובה וגם את הפחות טוב.

 

למה, כמה ואיך – כמה מילים על הבלוג

חוויה – זה כל הסיפור

מספרים ששאלו פעם את הברון רוטשילד "מהו היין שהכי נהנית לשתות?" הוא ענה – "היין ששתיתי כשהייתי בן 18 וישבתי עם אהובתי הראשונה בחוף הים".

החוויה משלבת את החושים, את הדמיון ואת הציפיות. לכן אנו יכולים להנות גם מפלאפל ב-10 ₪ וגם מארוחת גורמה במסעדה יוקרה ולפעמים אנו יכולים להעדיף מלון 3 כוכבים או אפילו אכסנייה על מלון 5 כוכבים. זכרו שתחושת החוויה משתנה עם הזמן (גם טירונות קשה נזכרת אחרי שנים כחוויה או כדברי הגששים "גם סיוד זו חוויה".

כשאני מגיע לאיזה מקום הוא יכול להיות מפואר או דל ועדיין להשאיר בי חותם, לפעמים המקום יהיה מדהים והאוכל פחות, הנוף לא משהו והשרות מדהים ולפעמים איני יכול אפילו להסביר למה, אבל אוכל להגיד שנהניתי ואפילו ארצה לחזור.

כמו שספר ללא תמונות עדין יודע לעורר אצלנו רגשות, חשק ודמיון, רציתי שגם האתר יפתח לכם את החשק להיות במקומות אלה.

ככל הנראה, לא תמצאו כאן המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תמצאו המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

היות והזמן קצר – והחוויות רבות הן, אני משתף אתכם בחוויותיי, תוך השארת מקום רב לדמיון כדי שתוכלו גם אתם לחוות את החוויה האישית שלכם.

עצמאות, עצמאות, עצמאות

האתר אינו ממומן וללא שיתופי פעולה. בכל המקומות, בארץ ומחוצה לה, ביקרתי ושילמתי מכספי, על כן החוויה היא שלי ושלי בלבד (ואם אקבל כסף תמורת סקירת מקום מסוים – הדבר יצוין במפורש).

אני מביא את התרשמותי, טובה יותר או פחות, ובתנאי שהיא עונה לעיקרון של מקסימום חוויה במינימום מאמץ.

איני מעוניין "לקטול" מקומות שלא נשאו חן בעיני היות וזוהי דעתי בלבד ויתכן כי אחרים יאהבו את המקום המבוקר. על כן אני משתדל לתאר, לציין עובדות, ולהשתדל למצוא את מה שאולי אחרים יאהבו – גם אם אני לא.

הבלוג תוכנן מתוך מחשבה עליכם

אני כותב את הבלוג לא לעצמי, אלא עבורכם. יש המון מה לראות ומה לעשות ואני באמת רוצה ומקווה שהבלוג יעזור לכם לעשות בחירות טובות יותר עבורכם.

חשבתי, ניסיתי וטעיתי עד שהגעתי למתכונת הנוכחית בכל הקשור לארגון והצגת המידע החל מנושאים טכניים כמו גודל הפונט והתמונות וכלה באפשרויות רבות לחיפוש מידע רלוונטי, קישורים רלוונטיים לאתר הבית של המקום המסוקר (ככל שקיים) להזמנת מקום או לנווט.

עדכניות: בסוף כל כתבה תוכלו לראות את חודש הביקור ותוכלו להעריך את עדכניות המידע.

דעתכם חשובה לי – ולקוראים: אשמח לראות תגובות ואני מבטיח שכל תגובה ובתנאי שתהיה עניינית ובלשון נקייה – תפורסם. כדי למנוע תגובות "מוזמנות" אני מבקש שהמגיב יזדהה גם במייל.

אשמח לקבל משוב במייל mail.misteright@gmail.com

 

 

 

חיפוש: איך להפיק את מירב התועלת

התפריט הראשי נמצא בחלק העליון בכל עמוד. דרכו תוכלו להגיע לכל מידע בקלות.

ראשי: הכי עדכני. אם אתם רוצים לראות מה חדש, היכנסו לעמוד הראשי. שם תמצאו את המידע שהועלה בחודש האחרון, בכל התחומים.

מומלץ להיכנס לפחות פעם, פעמים בחודש. מי שלא רוצה להיכנס כך סתם, מוזמן להירשם כעוקב בדף האינסטגרם שליmisteright.co.il ולקבל הודעה כשיש מידע חדש.

חיפוש לפי תחום: אם אתם מתעניינים בתחום מסוים (מסעדה, מלון יקב, טיול וכו'), לחצו על הנושא המתאים בתפריט.

בתפריטי המשנה, המידע מסודר לפי העדכניות כך שהמידע האחרון והעדכני ביותר מוצג מיד לפניכם, בראש העמוד.

חיפוש לפי מפה: אם אתם נוסעים לאזור מסוים ורוצים לדעת קצת יותר, היכנסו ל-מפה, עליה מסומנים המקומות שסוקרו בצורה ברורה. ניתן להגדיל את המפה ולמקד את החיפוש בכל רמה שתירצו.

לחיצה על הסמל תפתח את התפריט שיאפשר

  1. קריאת הכתבה ישירות.
  2. ניווט – הגעה למקום: לחיצה על "הצגה במפות google" תעביר אתכם למפה שתאפשר מסלול וניווט ישירות למקום

חיפוש בטקסט: אם אתם יודעים על מקום ורק רוצים לראות את הכתבה עליו, השתמשו באפשרות חיפוש טקסט – זכוכית מגדלת" הנמצאת בתפריט העליון מצד שמאל.

כתבו את מילת המפתח והקישו "enter" – תועברו ישירות לכתבה, ככל שישנה.

חיפוש לפי רשימת אלף-בית (מפת אתר): אינדקס של כל המקומות לפי הנושאים ולפי א-ב נמצא בתפריט התחתון תחת כותרת "מפת האתר".

ניתן להגיע ישירות בלחיצה – כאן.

ולצעירים שהגיעו לדף זה בטעות.

אם לא הבנתם עד עכשיו, אתר זה מיועד למבוגרים וזקנים עד זקנים מאד, שכוחם עדין במותנם, שאוהבים, רוצים ויכולים לבלות. אז ספרו על האתר לאבא, אמא, סבא וסבתא. או שילחו להם ישירות את הלינק https://misteright.co.il/