חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

יקב אליגוטה
גן יאשיה

תאום הביקור ביקב היה קל ופשוט. היקב פתוח גם בשישבת אולם אנו הזמנו מקום לאמצע השבוע. טיול בארץ למקומות קרובים ויפים הוא תמיד דבר המשמח את הלב ונסיעה קצרה ביום שטוף שמש לאזור עמק חפר מהווה פסק זמן מצוין לשגרת היומיום.

הישוב גן יאשיה הוא מושב קטן וותיק ובעלי היקב עדין חקלאיים.

אליגוטה הוא זן של ענב לבן ועל שמו נקרא יקב משפחתי שהוקם ברומניה עוד בשנות ה-30 ועל שם היקב ההוא, נקרא גם יקב הבוטיק המשפחתי הקטן.

היקב (לא הכרם) צמוד לנחלה המשפחתית במבנה קטן, ללא התייפייפות. שולחן גדול  במבנה הצנוע של היקב. ככה צריך להיות ביקור ביקב בוטיק – במקום האמיתי.

נפגשנו עם אמנון היינן ששמח ללמד אותנו על המשפחה ועל עשיית יין ועל הקשיים בשיווק היין – יקבים קטנים פשוט לא נספרים על ידי אף משווק רציני.

הטעימה כוללת 8 יינות הנמזגים בצניעות (כ-2 לגימות) אבל בהחלט מספיק כדי להתרשם ולחזור הביתה בשלום. בתשלום נוסף גם פלטת גבינות קטנה ולחם.

אגב, היקב מייצר סדרות קטנות כך שאם אהבתם לא בטוח שיישאר בקבוק לפעם הבאה

אז אם אתם מחפשים משהו נחמד על הדרך לאי שם – רישמו לפניכם את האפשרות הזו.

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *