חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

יקב ברקן
חולדה

תיאמתי את הביקור עם ציפיות נמוכות. האתר כתוב "גבוהה גבוהה" (חוויה חושית מלאה) אולם לא מסביר מה יהיה בביקור, כמה יינות טועמים וכו'. גם פניתי באמצעות צור קשר שבאתר ולא חזרו אלי.

הטרחתי עצמי וחייגתי ולאחר מספר ניסיונות ענו לי והבהירו כי הטעימה היא של 4 יינות ואין חריגים.

מרכז המבקרים של היקב לא נמצא בישוב ברקן אלא בחולדה. לא ממש בחולדה אלא בשדות שליד חולדה. נסיעה קצרה דרך כרמים ומגיעים למרכז מבקרים גדול ומרשים, אולם גדול ובו שולחנות עגולים. את פנינו קיבלה מארחת שהובילה אותנו לשולחן הערוך שהמתין לנו ולפני טעימת היין כבר התחלנו לשנות את דעתנו.

הבחורה מקצוענית בתחום היין ולא ילדה שמדקלמת מן הכתוב. כשהבינה שאנחנו רוצים טעימה "קצת יותר" – הבטיחה וקיימה.

נקדים ונאמר כי הבעלים של היקב היא חברת טמפו – חברת ענק ובזה כוחה. במקום מבחר מרשים של יינות של יקב ברקן וסגל כמו כן ערק אשקלון, סטוק 84 הותיק ליקר הדובדבנים – וישניאק ולמעשה מותגי אלכוהול רבים ומוכרים הם של חברת טמפו.

הטעימה היתה של 7 יינות ולוותה במגש גבינות מכובד ולחם. לאחר המזיגה הושאר על השולחן בקבוק דוגמה כדי שאם אהבנו את היין נוכל לקבל מידע נוסף מהתווית. רעיון נבון ומומלץ לאמצו.

ניתן לקנח בקפה טוב ובמרציפן ואפילו להוסיף לבקבוקים שקנינו גם אביזרי יין.

אחד הדברים הטובים ביקב הוא התמחור ההגיוני המאפשר לקנות מבלי לבכות.

יצאנו שתויים אך מרוצים.

ביקור: 11/2021

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *