חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

יקב בזק
כרמי יוסף

רצינו יקב קרוב, עם נוף, ומצאנו את יקב בזק. תאום קל ופשוט דרך אתר האינטרנט (אירוח בימים רביעי, חמישי וששי בלבד (אבל אפשר לבוא ולקחת סלי פיקניק.

המקום נמצא אולי בכרמי יוסף אבל ההגעה אליו היא למעשה מהצד האחורי, מכביש 44, קצת לפני הכניסה לכרמי יוסף (אם מגיעים מכיוון רמלה) פונים שמאלה לדרך עפר (אפשר עם רכב רגיל) עוברים בין שדות ומטעי שקדיות שפרחו כשאנחנו היגענו ורק לקראת הסוף – שלט "יקב בזק" וכביש אספלט סלול. עליה קצרה ואנחנו במגרש החנייה.

ביום הביקור לא הייתה אפשרות לשבת במבנה אבל גם לא היה צורך. חצר לא גדולה עם מספר שולחנות שכולם צופים לנוף שפלת החוף היפה. מצפון ועד דרום.

טעימת 4 יינות בעלות של 50 ₪ לטועם. בנוסף אפשר לקבל פלטת גבינות, ירקות, לחם ובורקסונים בעלות של 190 ₪ נוספים.

איך שהתיישבנו קיבלנו לטעימה יין לבן צעיר קליל וקר שהיה מעולה. לאחר מכן היגיעו 4 הטעימות. היות וביקשנו מראש להתמקד רק באדומים קיבלנו רוזה ו3 אדומים. נקדים ונאמר כי היינות היו מצוינים, ההסברים שקיבלנו היו קצרים, קלילים ומובנים. קיבלנו הסברים על הכרמים השונים והיחוד של כל כרם וכרם.

הטעימה הייתה בכמות יפה, פלטת הכיבוד טעימה, הנוף טוב ומזג האוויר מצוין. לא צריך יותר מזה.

שירותים במבנה פריק קטן הנמצא במיקום לא כל כך נגיש, כן גם ההגעה – למי שיש מגבלות תנועה הייתי מציע לבדוק נגישות בהתאם למגבלות.

 

3/22

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *