חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

יקב בן נון
כפר בן נון, מועצה אזורית גזר

את שמעו של היקב ואיכות היין שמעתי אבל משום מה לא יצא לי לבקר ביקב.

ובכן, יקב בן נון קרוי על שם הכפר בו הוא נמצא. מועצה אזורית גזר נמצאת באזור פסטורלי שהנסיעה בו תמיד מרחיבה את הלב והיא התברכה במיקרו- שככל הנראה מתאים לגידול גפנים כפי שמעידים על כך מספר היקבים שבאזור כיום וגם בעבר. מכאן מבינים שהכרם נמצא באזור הכפר ובעלי היקב שולטים על כל תהליך מגידול הענב ועד לבקבוק. כמובן שהבציר ידני, מה ששומר על הענבים עד הגעתם ליקב.

היקב מקיים גם טעימות בכל יום ששי הכוללות 4 סוגי יינות וגם פלטת גבינות, לחמים ושמן זית. צריך להתקשר ולתאם קודם.

ניצלתי הזדמנות של אחד מימי ששי ועוד יותר את האירוע של קבוצת "נחמת שותים" בה אני חבר ומנצל את ההזדמנו לפרגן,  קבוצת יין מצוינת ומומלץ להצטרף אליה, בדיוק בגלל אירועים כאלה ואחרים שהיא מארגנת. היתרון הוא כי באירוע בדרך כלל טועמים יותר יינות ואפשר להחליף חוויות ורשמים עם חברים אחרים. החיסרון הוא כי, בדרך כלל, הטעימה בעמידה תוך מינגלינג מתמיד.

בהתאם לציפיות, היין מצוין אבל לא קנינו כי היקב עבר לשיטה של תשלום רק באמצעות האינטרנט, מה שמסבך את הפעולה עבור הקונה (מילוי פרטים כולל כרטיס אשראי וכו').

 

3/22

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *