חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

מסעדה אסתר
יהוד

קסאנדו היא עיר מסתורית שהייתה סמל לפאר והדר.ומיקומה במונגוליה היקשה מאד את ההגעה אליה.

יהוד היא בהחלט לא קסאנדו ולמרות שיהוד נמצאת במרכז הארץ היא אינה עיר תיירות ויסלחו לי התושבים, העיר לא נראית מושכת במיוחד והרוב עוברים לידה רק בדרך לנתב"ג.

אבל שימו בגוגל מפות את השם "אסתר יהוד" ובעשרות המטרים האחרונים, ברחוב ללא תואר וללא הדר סעו לאט כדי שלא תפספסו את השלט עם השם "אסתר". היכנסו לחצר, שם החנייה לכל באי המסעדה ותגלו שם את קסאנדו.

הכניסה למסעדה היא הדרגתית ואתה נחשף אליה אט אט. בשער הכניסה נחשפת לפניך חצר לא גדולה המוארת בתאורה אינטימית המארחת תבדוק האם אתה רשום ותפנה אותך להמשיך בדרכך פנימה בכניסה למסעדה תמצא מארחת נוספת שתוביל אותך לשולחנך באחד מחדרי המסעדה. סידור גאוני המאפשר אינטימיות יחסית שלא הייתה אפשרית בחלל אחד גדול. המקום מעוצב באיפוק אלגנטי, ובחדר הראשון בו ישבנו הייתה ריצפת פרקט שטיח בכניסה ותאורה לא חזקה מדי ולא חלשה מדי.

באתר המסעדה נכתב כי זוהי "מסעדה עם מורשת" אז למרות שלא ברור האם זו מורשת אשכנזית או מזרחית, מורשת של גפילטפיש או של חריימה אני מרשה לעצמי לקבוע, לאחר מספר פעמים שאכלתי במסעדה שהמורשת היא של אוכל טוב.

יצא לנו לדגום לא מעט מנות שכולם עשו לנו שמחה בפה ואציין דווקא את לחם הבית הקריספי ואת ה-קרפ סוזט, המתוק מתוק תפוז, למנה אחרונה, שלמרות שכבר לא מכינים אותה ליד השולחן כבעבר היא מנה – חובה.   

תפריט היין גדול וכולל יינות מישראל והעולם ויש גם מבחר נאה בכוסות.

השרות מצוין. מכירים את זה שכדי שהכל יזרום בקלילות מישהו צריך לעבוד קשה? ובאסתר התזמורת מנגנת יחד היטב. המלצר מכיר את המנות, נמצא תמיד בטווח עין, בודק שהכל בסדר מתזמן את המנות לבקשתך, מוזג מים גם בלי שתבקש ולא צריך לחכות יותר מדי לשום דבר.

המסעדה אינה זולה אבל המחירים הוגנים ומשקפים היטב את רמת האוכל והשרות.

זוהי פנינה, משהו יקר ערך שקשה למצוא. אבל אם אתה אוהב פנינים שווה להתאמץ ולהגיע.

ביקור: 09/2021

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *