חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

יקב משק יין הנס שטרנבך
גבעת ישעיהו

הישוב גבעת ישעיהו שוכן באזור יפיפה רווי ביקבים. הנסיעה באזור הזה מכניסה אותי לאווירת "משהו טוב הולך לקרות כאן". עברנו את שער הישוב, פנינו ימינה והתחלנו לטפס למרומי הישוב. בנסיעה הקצרה ניתן לזהות שמות של לפחות 3 יקבים. באחת הנקודות הגבוהות נמצא משק היין של הנס שטרנבך. בעבר הייתה במקום גם מסעדה מצוינת אולם השיטה השתנתה. כבר מאיזור החנייה רואים את סככת הגפנים הגדולה של היקב. המקום פתוח לנוף, מרווח מאד שולחנות גדולים המכוסים מפה וכיסאות פלסטיק המאפשרים אירוח של לפחות 10 קבוצות אבל בפרטיות יחסית. הגענו 6 אנשים ובדקנו את אפשרויות האירוח.

האפשרות הראשונה היא טעימות יין בעמידה ליד דלפק כאשר היין נמזג בנדיבות ובן המקום מסביר בקצרה על אופי היין (החיוב הוא לפי כוס).

האפשרות בה בחרנו היא לשבת לשולחן להזמין בקבוק או שניים (או 4). היינות, נחל כחליל אדום ונחל כחליל רוזה במחיר של פחות ממאה שח  לבקבוק היו מצוינים. הזמנו גם פלטת בשרים או פלטת גבינות (סביב 100 שח) שכוללת גם לחם טעים ולפי צו האופנה הנוכחי, צנצנות זכוכית קטנות המלאות בכל טוב, גבינות מטבלים חמוצים וכו'.

האווירה, הנוף והיין שווים בהחלט את ההוצאה.

ביקור: 10/2021

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *