חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

מסעדה התאנה 94
משמר איילון

לאחר שהרוונו את צימאוננו ביקב בן נון החלטנו שצריך גם לאכול דבר מה. בגוגל מפס ראינו שיש משהו שנקרא התאנה 94. נסענו ובדרך מהיקב אל הכביש הראשי ראינו מגרש חנייה גדול די מלא. מצאנו מקום חניה ושמנו פעמינו לשער הכניסה. מבחוץ לא ניתן לראות כלום משום שגדר אטומה מקיפה את המתחם.

כשנכנסים אפשר לחשוב שהגענו לחגיגת פיקניק גדולה. הרבה מאד שולחנות מסוגים שונים, פינות ישיבה על הקרקע/הדשא או ארזים המשמשים ככיסאות וכולם תפוסים על ידי המון אדם. נרשמים ומחכים בתור. בסוף נמצא לנו מקום על ארגזים כאשר ספסל משמש כשולחן, לעת מצוא.

המבנה המרכזי, הלא גדול, משמש כחנות, קופה להזמנות ומטבח.

האוכל שתפריט נראה מאד מפתה. אז הזמנו סלט עגבניות ומוצרלה ופיצה. המנות הגיעו כאילו הירקות נקטפו הרגע מהשדה, הגבינה עוד אתמול הייתה חלב ובצק הפיצה, כאילו יצא הרגע מהתנור (טוב, באמת יצא הרגע מהתנור). מה שאני מתכוון זה שהכל היה טרי טרי וטעים טעים.

שווה לעצור על הדרך ולקחת, כי בגילנו "פעם אחת זו חוויה ופעם שנייה – עונש".

לזכותם יאמר כי ההזמנות זורמות ויוצאות מהר מאד.

 

3/22

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *