חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

יקב ננה
ליד מצפה רמון

פנינה בתוך השום מקום

מצפה רמון מרוחקת מתל אביב כשעתיים וחצי וכל מי שעשה קורס קצינים מכיר את בית הספר לקצינים (בהד 1 ) ואת המטווחים. בעבר הדרך לא הייתה סלולה והגעה למטווח ארכה כמעט שעה. היום יש שם כביש אספלט צר המכונה במפות כביש 171. חולפים את אזור המטווחים וממשיכים לכיוון הלא ידוע לאחר 7 ק"מ מהכביש הראשי רואים שילוט של כרם ננה. פונים שמאלה ומתחילים לנסוע בין הגפנים. נוסעים ונוסעים ונוסעים עד שמגיעים למגרש חנייה.

מרחוק המקום אינו מרשים אך כשמתקרבים רואים את ההשקעה. אוהל אירוח סביבו פזורים שולחנות, כסאות וספות ואת ביתן מרכז המבקרים הקטן והיפה, כל זאת כשברקע מתנגנת לה מוזיקה ציל אאוט טובה המכניסה את כל האורחים לאווירה של רוגע.

עבור 60 שח תקבלו טעימה של 3 יינות, לכמות שמזגו לא הייתי קורא טעימה אלא לפחות חצי כוס יין. היין הראשון שהוטעמנו היה יין לבן (שרדונה כמדומני), מצוין, של יקב מטר, הנמצא ברמת הגולן, אך מענבים שנבצרו במקום. היין הבא היה יין אדום, בלנד של סירה, פטיט סירה ופטיט ורדו, של היקב – קסיופיאה והיין השלישי היה יין קינוח מתקתק עדין וטעים במיוחד (שנין בלאן). דגמנו גם פלטת גבינות מכובדת וטעימה (40 ₪)

הדרך לתל אביב הייתה קצרה ונעימה.

לידיעתכם: במקום יש גם צימר יחיד הבנוי על שילדת רכב "פטריוט" ומתאים למי שרוצה להיות בבדידות כמעט מזהרת. תשומת לבכם כי המיטה נמצאת בגלריה שכדי להגיע אליה יש לטפס בסולם. אנחנו ראינו וויתרנו.

ביקור: 01/2022

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *