חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

השמורה 215 בית קפה ואוכל
שמורת פורה

בית קפה ואוכל "השמורה 215" נחבא אל הכלים, בצד הדרך ואין סיכוי שתגיעו אליו אלא אם התכוונתם.

אם אתם נוסעים מהצפון לכיוון באר שבע מיד עם סיום קטע כביש 6 תיראו שילוט המוביל אתכם לשמורת פורה. בכניסה לשמורה, בחניון תמצאו קרון קטנטן נייד ומספר שולחנות וכסאות פלסטיק חלקם ממש אל הנוף הפתוח.

חניה חינם בשפע ותמיד תמצאו שם כמה משאיות, שנהגיהם יודעים מה טוב.

במקום תוכלו לקבל (לפי התפריט) שקשוקה כפרית, חביתית שלמות, שניצל סוף, טונה הכי, מלבי חלום, ועוד דברים טובים. יש גם הפוך, אספרסו וקפה שחור. זהו לא מזנון מהיר והמוטו במקום הוא "מי שממהר שיבוא ביום אחר". הכל נעשה ברגע ההזמנה ואכן מרגיש ככזה. טרי טרי וטעים טעים

הזמנתי כריך חביתה שמגיע בחצי בגט חתוך לשניים. תכננתי לשמור חלק אחד לאחר כך אבל כשמתחילים לא מפסיקים עד שמסיימים. כריך השקשוקה לא פחות טעים. הקפה השחור המוגש ב"ג'זווה" הכלי המכונה בטעות "פינג'אן" חזק וטעים ולידו, כמו בתל אביב, עוגיה טעימה.

ההגעה קלה ונוחה אך במזג אויר בעייתי המקום סגור – וכדאי לראות עדכונים בדף הפייסבוק של האתר.

אז אם אתם בדרך לבאר שבע תכננו לכם עצירה של חצי שעה – שווה

ביקור: 12/2021

 

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *