חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

יקב שטרן
תובל

נתחיל מזה שתאום הביקור היה קל ופשוט (דרך אונטופו) הנסיעה מתל אביב אורכת כ- 90 דקות (באמצע השבוע, ללא פקקי תנועה)  רק שימו לב, למרות שתוכנות הניווט יובילו אתכם ככל הנראה דרך בענה ודיר אל אסד מומלץ לנסוע בדרך ארוכה קצת יותר (בצומת הבאה שמאלה, דרך קיבוץ לבון וכישור) שהיא יפה יותר ונוחה יותר לנסיעה.

 

מרכז המבקרים של היקב נמצא בתחילת הישוב. מגיעים למגרש חניה וממשיכים בשביל. מרכז המבקרים פשוט וחביב. ובמרכזו שולחן עץ גדול. טעימות של 6 יינות לאדם בעלות של 60 שח ואם תירצו פלטת גבינות (עם לחם טעים) תוסיפו עוד 60 שח.

אנחנו הוטעמנו בסוביניון בלאן "אור", פינו גרי "זיו", רותם 2017, קברנה פרנק 2016, קברנה סוביניון 2015, וסירא 2013. בנוסף קיבלנו גם יין קינוח שהיה עדין ולא מתקתק מדי וכדי שנחזור רגועים ובטוחים חוזקנו בשוט גראפה שהיא לא למכירה עדין אלא להצגת יכולת. נציין רק שאהבנו את כל היינות והטעימה בכמות מכובדת – כמעט חצי כוס.

 

הטעימה נוהלה במקצועיות וללא טרחנות על ידי ליאור ומאוחר יותר הצטרף אלינו, ג'וני, הבעלים והיה מעניין מאד להכירו לקבל קצת מהידע שלו בנושא.
היקב מייצר חלק מהיינות גם בבקבוקים קטנים, מה שאני מאד אוהב. קנינו, כמובן שקנינו. הגענו הביתה עייפים אך מרוצים.

ביקור 01/2022

 

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *