חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

חנות ירקות טעם האושר
קריית אונו (רימון)

שלא כהרגלי, החלטתי לחשוף בפניכם את חנות הירקות "טעם האושר".  זו לא רק קניה אלא חוויה. חוויה יוצאת דופן.

מיקום והגעה

ברחוב המעגל 58, קריית אונו יש פסז' קטן עם ריכוז חנויות איכותיות, ככל הנראה בגלל אופי השכונה (רימון) הסמוכה לסביון.

במקום יש לא מעט חניות חינם המשרתות את הבאים.

נהגנו לבוא לשם למעדניית יוז'י לקנות בשרים, סלטים ומעדנים אחרים. אט אט נוספו בפסז' חנות יין, סושיה והתוספת האחרונה בולטת מאד, תרתי משמע – חנות ירקות "טעם האושר".

חווית הביקור

תישאלו למה אני מוצא לנכון לספר דווקא על החנות הזו – יש מספר סיבות והעיקרית – רמי, הבעלים.

בעל החנות, רמי, בחור צעיר אבל עם היסטוריה רבת שנים של ירקנות הגשים חלום ופתח חנות משלו. לא ניתן להתעלם מהחנות. גם משום שהיא בולטת לתוך המעבר, מעוצבת יפה להפליא ומסודרת טיפ טופ.

רמי מספר בגאווה כי הוא עובד עם מספר מצומצם של ספקים שנבחרו על פי איכות התוצרת. ואכן, רואים שכל הירקות והפירות נראים פשוט מושלם בגודל הנכון. רמי פותח לימון לא גדול ומראה כמה מיץ אפשר לסחוט ממנו, זאת כאשר רק לפני יומיים קניתי ברשת חנויות הנחשבת איכותית לימון גדול ויפה שלא נתן כמעט מיץ. רמי מציע טעימות של מלפפון או עגבנייה שנחווה את הטעם האמיתי של הירקות, כזה שכבר הספקנו לשכוח.

רמי מכיר את כל הלקוחות וגם אני שהגעתי למקום בפעם הראשונה מיד זכיתי לטיפול אישי מסור. רמי עוזר לכל לקוח למצוא ולמלא את השקיות ומה שאין, מבטיח להביא בהקדם. תור בקופה, בדרך כלל אין כי בני המשפחה עוזרים כשצריך והעבודה מתקתקת.

מוזיקה. תמיד יש מוזיקה ורמי מתעניין מה לקוחות אוהבים ומנסה למלא את מבוקשם, אולדיז, מזרחי, קלאסי.

שעות העבודה שלו הן בלתי נגמרות מעלות החמה ועד שעות הערב המאוחרות. ולמרות זאת הוא מתפקד כל היום כאילו הוא על ספידים. לא נח לרגע. מלטף כל ירק וכל פרי ומעמיד אותו בזווית הנכונה והמחמיאה.

סיכום

לפעמים יש הצדקה לשלם יותר.

כשרואים ומנסים את הסחורה בטעם האושר, מבינים שעל איכות משלמים. אז לא חייבים כל הזמן, אבל לפחות מדי פעם.

רמי, הבעלים, אוהב את העבודה ומראה זאת ללקוחות גם בדרך הטיפול והצגת הסחורה וגם באופן ההתייחסות ללקוחות. לא בסחבקיות ולא בהתנשאות. בגובה העיניים. כאומר, אני המקצוען פה, תן לי להוביל אותך ולא תתחרט.

יש חנויות שנותנות לך הרגשת שוק, אבל במחירים גבוהים. ויש כאלה שנותנות לך הרגשה יוקרתית במחירים עוד יותר גבוהים. טעם האושר היא מהסוג השלישי הנדיר. סחורה איכותית, שרות וחווית קניה יוצאי דופן. לא הרגשת יוקרה אלא הרגשת המקום הנכון.

שעות פתיחה: א' – ה' 07:00 – 20:00 יום ו': 07:00 – 16:00

 

לאתר החנות: לחץ כאו

 

11/2022

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *