חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתפו עם חברים:

אטליז הגליל העליון
כפר קאסם

קבלו הצעה

קצה כפר קאסם נמצא "אטליז איאד הגליל העליון". זהו לא אטליז רגיל. חנות האטליז נמצאת מאחור ולפניה אולם אוכל גדול שבצדו השמאלי שורה של מעשנות ענק שכל יום משעה 12 בצהריים פולטות כמויות ענק של בשר מעושן. באמצע השבוע המבחר מצומצם יותר אבל כולל בשרים כגון אסדו נקניקיות, צוואר טלה בריסקט וכו'. ביום ששי יש גם צלעות מסוגים שונים, עוף, סינטה, פרגיות ועד וסוגים רבים נוספים שעד שלא תשאל – לא תדע (אין תפריט).

בפרונט החברה הצעירים מוציאים את הבשר העטוף בנייר כסף, אותו חותכים בסכין חדה, מניחים על משטח עץ מסיבי פורסים (לעיתים יבעירו למען ההצגה והצילומים) ומתבלנים. את הכל מניחים במגשי כסף חד פעמיים ענקיים הנעטפים במיומנות ובמהירות בנייר כסף על מנת לשמור על החום.

את המגש תיקחו אחר כבוד לקצבייה שמאחור שם יישקל ויתומחר (במחיר אחיד, ללא קשר לסוג הבשר). וניתן להוסיף לחגיגה פיתות וסלטים.

הבשר טעים, המחיר לא יקר וההנאה מרובה.

אפשר לאכול במקום (גם בחוץ יש פינות ישיבה) או לקחת הביתה

כדי להגיע שימו בוויז או מפות גוגל "אטליז הגליל העליון" ותשומת ליבכם כי הסטייה האחרונה ימינה היא "כאילו" על מדרכה (כ-50 מ' לפני הכיכר שבסוף הכפר)

אחד המקומות הקבועים והאהובים עלי.

מומלץ בחום.

יצחק (צחי) ספיר

שמי צחי, אני בשלב השלישי והמעניין בחיי הבוגרים ולמרות שהוכרזתי "זקן רישמית", אני צעיר ברוחי (60+ זה ה-40 החדש) וסוף סוף אדון לעצמי.
אני מרגיש לגמרי בגיל הנכון לחוות (כמעט) את כל מה שלעולם יש להציע ובתנאי שלא אצטרך להתאמץ יותר מדי. לכן לא תמצאו אצלי המלצות למיטיבי לכת אבל בהחלט תוכלו למצוא המלצות למיטיבי לסת והנאות החיים.

למידע נוסף»

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *